Produkt dnia
Klips Square 8,2 MHz
Klips Square 8,2 MHz
0,86 zł
szt.
Producenci
O nas

EMPEL SYSTEM, właściciel marki MECO, to Polska firma z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i serwis urządzeń służących do zabezpieczania i kontroli w różnych dziedzinach przemysłu i handlu.

Rozwiązania EMPEL SYSTEM można spotkać przede wszystkim w:
- ZAKŁADACH PRZEMYSŁOWYCH (detektory metali, wagi kontrolne, przenośniki taśmowe, systemy kontroli rentgenowskiej)
- WIĘZIENIACH (systemy interkomowo-nagłośnieniowe, zintegrowane systemy zarządzania, bramowe i ręczne detektory metali)
- SĄDACH I PROKURATURACH (bramowe i ręczne detektory metali, systemy wizyjne i alarmowe)
- PLACÓWKACH HANDLOWYCH (systemy sygnalizacji kradzieży, systemy wizyjne i alarmowe)
Wszystkie urządzenia produkowane przez EMPEL opracowywane są zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, co potwierdzone zostało odpowiednimi certyfikatami.

Główne biuro firmy zlokalizowane jest w Krakowie. W drugim oddziale zlokalizowanym w miejscowości Polichna (woj. lubelskie) znajduje się się dział produkcji wraz z pełnym nowoczesnym zapleczem maszynowym.

W ramach uzupełniania oferty oferujemy również szeroki wybór zamków i rygli elektromagnetycznych uznanego włoskiego producenta, firmy OPERA, którego jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem w Polsce.

Zespół firmy tworzą wykształceni i doświadczeni specjaliści, dlatego zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie doradztwa technicznego, realizacji przedsięwzięcia i pełną obsługę po sprzedażową.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@empel.pl lub telefonicznie pod numerem +48 126254243.

 

Zapraszamy do współpracy! :):)

Załoga sklepu
ELEKTROZAMKI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl